REGISTRACE NA GS, O KTERÝCH MÁME INFORMACE

Zde najdete seznam,  kde se bude v nejbližší době prodávat, odkaz vede na fb událost, kde se dozvíte víc, nebo rovnou na registrační formulář. V Černošicích i Dobřichovích se vždy najdou místa, kde mohou bez probémů prodávat i přespolní. V Černošicích je to možné na louce ve Zvonkové a v Dobřichovicích u lávky pro pěší. Tato místa jsou ale především určena pro ty, kteří bydlí na samotách, v lesích, na druhém břehu daleko a tak. Zkrátka, máte-li dvorek, garáž, zahradu a ideální podmínky pro jejich otevření v rámci GS, nestěhujte krám k lávce a přiravte si prodej přímo doma. Kromě toho, že s tím máte mnohem méně práce a je to pohodlnější,  šance, že toho vytáhnete = prodáte víc, je výrazně vyšší.  

Pokud by byl zájem o uspořádání blešího trhu, tak není problém, můžeme se nad tím zamyslet, ale garážový prodej by měl zůstat garážovým prodejem, alespoň tak bych si to přála.  Pro specializovaný prodej oblečení a doplňků využívejte v průběhu roku Fashion Pikniky! Jeden bude  už v neděli 14. 5 ! Stay tunned ! Pokud by byl zájem o FP v Dobřichovicích, i s tím by se dalo něco udělat.

Sledujte Facebook nebo příslušné webové stránky jednotlivých prodejů pro nejnovější informace.  Kontakty na jednotlivé organizátory najdete ZDE

Registrace pro Černošice je uzavřena! V praxi to znamená, že se můžete přihlásit, ale nezaručuji, že budete na mapce v tisku, kterou právě zpracovávám. Do online mapy se můžete hlásit až do soboty do rana:)


Get Widget