ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

JAK TO FUNGUJE?

K prodeji se může přihlásit každý,  kdo disponuje alespoň kouskem pozemku, na který může svůj prodej vyložit. K prodejům mezi vraty je třeba využít míst, která jsou v soukromém vlastnictví a po dohodě s vlastníkem, není-li jím prodejce, prodeje nesmí zasahovat do běžného provozu ve městě. Chcete-li využít pro svůj prodej nějaký obecní pozemek, obraťte se přímo na příslušný odbor městkého úřadu.

PRODEJ / DANE

TIPS AND TRICKS
PŘESPOLNÍ PRODEJCI

Pro přespolní účastníky nebo prodejce z Černošic, kteří nemají možnost prodávat na svém, je v den akce k dispozici prostor na pozemku ve Zvonkové ulici, jedno prodejní místo je zpoplatněno majiteli pozemku za 100,- na celý den. Stoly, štendry a další případné pomocníky k prodeji si vezměte vlastní.  Máte-li vlastní přístřešek, je možné ho po dohodě umístit také na louku.

V Dobřichovicích prodejci využívají cestu u lávky pro pěší v ulici 5. května, nicméně jedná se o veřejný prostor, proto byste měli dbát pravidel využití veřejného prostoru. Více informací vám případně sdělí na městském úřadě v Dobřichovicích.

 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

ONLINE FORMULÁŘ : aktuální formuláře najdete na www.garagesalecernosice.cz/registrace

MAILEM: bara@garagesalecernosice.cz / případně je možné se registrovat telefonicky na 724 199 197 či přes sociální síť Facebook pro Dobřichovice je kontaktní osobou Petra Váňová petra@garagesalecernosice.cz

Co by měla registrace obsahovat:

  • Přesnou adresu (ulice a č.p) umístění vašeho prodeje kvůli přesnému zanesení místa do mapy
  • Orientační body (jsou-li třeba)
  • Stručný popis sortimentu vašeho zboží – není nutné ani povinné
  • Dobu, kdy vás nakupující mohou navštívit (oficiální otevírací doba je 10-15h)

 

JAK ZAVÉST GS U VÁS VE MĚSTĚ

 

ODKAZ KONTATKY DALSI MESTA

 

 

 

 

 

 

 

TŘI KROKY K DEBORDELIZACI

PŘIPRAVIT ZBOŽÍ

REGISTROVAT SE

ZBAVIT SE TOHO